Reklamní výroba

Mnohaleté zkušenosti nám umožňují realizovat širokou škálu služeb v oblasti výroby reklamních předmětů a reklamních (firemních) oděvů.

Jako reklamní agentura vám můžeme nabídnout podstatně širší záběr než samotný výrobce, či dovozce. Jsme tu od toho, abychom neustále prozkoumávali a předkládali nové možnosti trhu v celé jeho šíří a rozmanitosti. Tím, že vyjednáváme současně s několika dodavateli a výrobci, můžeme na vaše přání vždy reagovat několika variantami vzorků, které vám dají možnost vybrat si podle aktuální situace v různých cenách, materiálech, kvalitách, dobách dodání a podobně. Proto vám na každé zadání můžeme předložit k výběru několik druhů vzorků od mnoha typů výrobců v různém cenovém rozptylu. V případě, že si vyberete některý konkrétní typ zboží a nebudou vám vyhovovat všechny jeho parametry, pomůžeme vám na míru vytvořit vlastní návrh. Můžeme vám nabídnout nejen zboží samotné, ale samozřejmě i veškerý servis s tím spojený.

Umíme vytvořit autentickou kolekci firemních oděvů pro všechny typy vašich zaměstnanců, ať již ze standardních výrobků, nebo kompletně vytvořenou na míru vaší firmě vlastními módními návrháři.

Ke každé kampani vám můžeme předložit pečlivý výběr reklamních předmětů, které budou nejlépe postihovat účel kampaně a zároveň reprezentovat vaši firmu před zákazníky.

Taktéž Vám nabídneme ke každému výrobku adekvátní formu obrandování, ať již formou potisku, výšivkou, či jinak a dohlédneme na kvalitu zpracování. V našich možnostech je zboží nejen centrálně dodat, ale také vést ve vlastním skladu a distribuovat jej na jednotlivé provozovny.Kontakt Reference O nás

© Zápeca Matyáš 2020